Jesteś fotografem, miłośnikiem natury, częstym gościem Bieszczadzkich szlaków? Uwielbiasz robić zdjęcia, utrwalać na fotografii piękne i niepowtarzalne zjawiska przyrody?

Zaprezentuj swoją twórczość. Prześlij nam zdjęcia, a być może znajdą się na pocztówkach, w kalendarzach, na stronie internetowej lub ozdobią Bieszczadzką Kartę Turysty.

Życzymy sukcesów!

Zespół Centrum Promocji Bieszczad

 

ZGŁOSZENIE

Pola oznaczone * są polami wymaganymi.
  • Udzielam Centrum Promocji Bieszczad S.A. bezpłatnej, niewyłącznej licencji na korzystanie ze zdjęć w zakresie niezbędnym do jego publikacji w serwisach www., aplikacji, materiałach drukowanych ( pocztówki, kalendarze itp.) oraz prasie w celach promocyjnych.
  • Zezwalam Centrum Promocji Bieszczad S.A. na wykonywanie praw zależnych od zdjęcia w zakresie niezbędnym do publikacji w: w serwisach www., aplikacji, materiałach drukowanych (pocztówki, kalendarze itp.) oraz prasie w celach promocyjnych.
  • ZOświadczam, że zdjęcia są rezultatem własnej twórczości i nie naruszają praw lub dóbr osobistych osób trzecich oraz są wolne od wad prawnych.
  • Oświadczam, że zdjęcia nie zawierają treści niezgodnych z prawem lub zasadami współżycia społecznego, w szczególności wulgarnych, obscenicznych, propagujących przemoc, nienawiść rasową lub religijną.
  • Oświadczam, że akceptację Regulamin Przekazania Dzieła Fotograficznego.

Wybrane Pliki:

Regulamin Przekazania Dzieła Fotograficznego (pokaż/ukryj)