Wczytywanie Zdjęć...

Pensjonat Szajna Spa


    Nasz Pensjonat położony jest w jednym z najczystszych (pod względem ekologii) rejonów naszego kraju, którego profil leczniczy oparty jest na szczególnych walorach przyrodoleczniczych klimatu i wód mineralnych.

    Unikalność lokalnego charakteryzuje się tym, że wykazuje on cechy klimatu górskiego jak również cechy klimatu morskiego, dzięki zawartości jodu w powietrzu.

    Pensjonat dokłada wszelkich starań spełniając przy tym wysokie standardy, miejsce to zapewnia domową atmosferę oraz w pełni profesjonalną obsługę. Zapewniamy komfortowe noclegi, do dyspozycji mają Państwo 13 kameralnych pokoi (jedno-, dwu-, trzy-, czteroosobowych oraz apartament) urządzonych z wielką dbałością o każdy szczegół.

    Wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne hotelowe łóżka, które można łączyć tworząc łoża małżeńskie, łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, komplet ręczników, kosmetyki oraz suszarkę do włosów, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu, telewizor  LCD. Wnętrza naszego

  • Apartamentu są klimatyzowane, a w łazience dodatkowo znajduje się narożna wanna z hydromasażem. W obiekcie znajduje się także kącik zabaw dla dzieci. Dla naszych gości dostępny jest monitorowany parking.

Dane Kontaktowe

Adres: ul. Kasztanowa 11

Miejscowość: 38-481 Rymanów Zdrój

Telefon Stacjonarny: 13 43 57 470

Telefon Komórkowy: 727 67 67 07

Faks: (13) 42 64701

Email: recepcja@szajnarymanow.pl

WWW: www.szajnarymanow.pl/

Rodzaj świadczonych usług

Usługi Hotelarskie

Usługi Gastronomiczne

Sport i Rekreacja

Wypożyczalnia

SPA i Odnowa

Z Bieszczadzką Kartą Turysty taniej

Noclegi: 10% 10% poza sezonem

Gastronomia: 10 % 10% poza sezonem

Transport: 10 % 10 % poza sezonem

Bilety: 10 % 20% poza sezonem - wejście na basen

Wypożyczalnia: 10 % 10% poza sezonem wypożyczenie rowerów

SPA i Odnowa: 10% 10% poza sezonem

Dodatkowe Informacje: sezon to okres (lipiec-wrzesień)