Wczytywanie Zdjęć...

Zajazd Kasztelan


     Jego położenie jest szczególnie atrakcyjne dla osób podróżujących w kierunku Bieszczad, Ukrainy, Słowacji (przejście graniczne w Barwinku ok. 30 km.), Tarnowa czy Rzeszowa. Jak i chętnych do poznania atrakcji turystycznych jakie oferuje Beskid Niski i Podkarpacie.

     Niepowtarzalną atmosferę tego Hoteliku tworzą stylowe wnętrza restauracji, nawiązujące swoim wystrojem do tajemniczych legend, bajek i czasów krasnoludów.

     Hotelik Kasztelan oferuje 6 pokoi noclegowych jedno i dwuosobowych oraz trzyosobowych oraz zamykany parking przed lokalem na ok. 30 samochodów Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również zaprojektowaną w unikalnym stylu restaurację, przestronną salę kominkową, Zadaszony taras z grillem, plac zabaw dla dzieci, bezpłatny parking, dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu. 

     Nasz Zajazd to gwarancja komfortu połączona z przytulnym , ciepłym, urokliwie baśniowym miejsce posiadającym w sobie nutkę tajemniczości, w którym poczujecie się Państwo jak we wnętrzu baśni . To miejsce z duszą, do którego chce się wracać. Wnętrze całego obiektu łączy w sobie konstrukcje z drewna z pejzażową kolorystyką ścian , którym uroku dodatkiem stanowią legendarne postacie. To miejsce majestatyczne, a zarazem fascynujące w każdym szczególe. 

    Restauracja „Zajazd Kasztelan zaprasza również do restauracji przy hotelu, która oferuje polskie, tradycyjne potrawy. Śniadanie serwowane jest już od godz. 7.00. 

 

Dane Kontaktowe

Adres: Bieszczadzka 53, 38-400 Krosno

Miejscowość: Krosno

Telefon Stacjonarny: 48 13 43-689-69

Telefon Komórkowy: 48 693-560-760

Faks: 48 13 43-689-69

Email: zajazdkasztelan@op.pl

WWW: www.kasztelankrosno.pl/

Rodzaj świadczonych usług

Usługi Hotelarskie

Usługi Gastronomiczne

Z Bieszczadzką Kartą Turysty taniej

Noclegi: 10% cały rok

Gastronomia: 10 % cały rok

Dodatkowe Informacje: sezon to okres (lipiec-wrzesień)