Wczytywanie Zdjęć...

Karpackie Pokoje


Krosno to miejsce warte odwiedzenia. Nasze Karpackie Pokoje są alternatywą dla innych hoteli w rejonie. Oferujemy relatywnie tanie pokoje o bardzo dobrym standardzie.   

    Karpackie Pokoje udostępnia potencjalnym gościom 12 pokoi w standardzie hotelowym w miejscowości Krosno. Obiekt znajduje się w odległości 850 m od starówki Miasta. Wszyscy goście mogą pozostawić swoje pojazdy na parkingu przy obiekcie jak i na parkingu strzeżonym bezpłatnie. Hotele bywają różne, jednak nasz obiekt jest warty uwagi ze względu na swoją kompleksową ofertę. 

    Nasz hotel jest w stanie ugościć blisko 30 osób w pokojach 2 kategorii znajdujących się na 1 kondygnacji. Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną toaletę oraz łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje zaaranżowane zostały w klasycznym, minimalistycznym stylu w pastelowych kolorach.

    W pokojach znajduje się czajnik elektryczny, telewizor (w wybranych pokojach KOMFORT), stolik z krzesłami. Sześć pokoi typu KOMFORT dysponuje przestronnymi balkonami z których można podziwiać widok na stadion lekkoatletyczny wraz z boiskiem do gry w piłkę nożną. 

    Hotel Karpackie Pokoje posiada specjalnie wydzieloną sieć bezprzewodowego internetu Wi-Fi dla swoich gości. Dodatkowo, goście naszych pokoi mogą nieodpłatnie korzystać z siłowni, jak i centrum fitness które mieści się w tym samym budynku. Noclegi w Karpackich Pokojach warto jest urozmaicić pobytem w naszej restauracji i klubie wraz z kręgielnia, która jest usytuowana na partnerze. Karta dań zawiera dania tradycyjne kuchni polskiej jak i włoskiej.  Sprawdź hotele w regionie Podkarpacia i już teraz wybierz Krosno jako cel swojej podróży, a zatrzymaj się w Karpackich Pokojach.

Dane Kontaktowe

Adres: ul. Bursaki 45, 38-400 Krosno

Miejscowość: Krosno

Telefon Stacjonarny: + 48 (13) 420-26-15

Email: rezerwacja@karpackiepokoje.pl

WWW: www.karpackiepokoje.pl/

Rodzaj świadczonych usług

Usługi Hotelarskie

Z Bieszczadzką Kartą Turysty taniej

Noclegi: 10% cały rok

Dodatkowe Informacje: sezon to okres (lipiec-wrzesień)