Wczytywanie Zdjęć...

Gościniec w Starym Siole


Gościniec działa od 2002 r. w zaadaptowanej stare chacie ze wsi Zmiennica, spod Brzozowa, której najstarsze belki datowane są na 1905 r. Jej atutem jest kameralność. Znajdziemy w niej cztery stoliki 3- i 6-cio osobowe. Ale w sezonie letnim można się także gościć w ogródka z 30 miejscami. Wnętrze chaty uświetnia autorska galeria akwareli i pasteli Marianny Wójcik.

    Kuchnia na życzenie przygotuje pstrąga ze świeżą melisą z rusztu, jagnięcinę, schab faszerowany z boczkiem i cebulą czy najprostszą kaszankę. Szczególnie polecamy są dania będące autorskim przepisem czyli żeberka zawijane kapustą w sosie z zielonego pieprzu.

    Na głodnego orientu czeka tu dołma tatarska czyli gołąbki z mięsem jagnięcym i ryżem we własnym sosie. Można się dać mile zaskoczyć pierogami z bobem lub soczewicą czy z podrobami jagnięcymi. Ale i prosta kasza gryczana z kefirem czy kapusta z grochem albo świeże proziaki smakują tu wyjątkowo dobrze. Do dyspozycji gości zawartość piwniczki z 300 gatunkami wina z całego świata.

Dane Kontaktowe

Adres: Wetlina 71, 38-608 Wetlina

Miejscowość: Wetlina

Telefon Komórkowy: 507 787 927

Email: wetlina@staresiolo.com

WWW: www.staresiolo.com/

Rodzaj świadczonych usług

Usługi Hotelarskie

Usługi Gastronomiczne

Z Bieszczadzką Kartą Turysty taniej

Gastronomia: 10 % posiłek z butelką wina