Już niedługo będzie można skorzystać z kolejki gondolowej

Już niedługo będzie można skorzystać z kolejki gondolowej

O zaletach Bieszczad powiedziano wiele i absolutnie nie ma w tym nic zaskakującego. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym mowa o miejscu, gdzie wszyscy znajdą coś dla siebie. Z drugiej strony warto pamiętać o tym, że zawsze może być ciekawiej.

Bieszczady przykładem

Co więcej, Bieszczady są tego świetnym przykładem – nie tak dawno zakończył się ostatni etap budowy kolejki gondolowej. Kolejkę tą można określić wyjątkową atrakcją i co najważniejsze, jest to atrakcja, z której będzie można skorzystać już w najbliższe wakacje.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już niedługo będziemy mogli mówić o podróży widokowej na 1,5 kilometrowej trasie. Wiadomo też, że pierwsza stacja to Plasza umiejscowiona na koronie zapory. Koniec trasy jest równoznaczny z dotarciem do wieży widokowej na górze Jawor. Nie sposób też zapomnieć o tym, że przejażdżka ma dostarczyć niezapomnianych wrażeń wizualnych. Można też powiedzieć, że jest to przykład tego, iż w pewnych sytuacjach słowa nie zastąpią odczuć.

Niemniej jest jeszcze coś, przy czym wypadałoby się zatrzymać. Warto wiedzieć, że stworzenie kolejki gondolowej miało na celu umożliwienie podziwiania bieszczadzkiej panoramy. Uczciwie rzecz ujmując, czasem trudno wszędzie być. Ponadto nie wszyscy muszą wiedzieć, jak wiele możliwości wiąże się z danym obszarem.

Co by nie mówić, teraz zostaje tylko czekać na to, jak ludzie ocenią kolejkę gondolową. Choć wydaje się, że jest to tylko formalność – kolejka gondolowa ma spore szanse na to, aby zaliczać się do najciekawszych atrakcji regionu.

Wiadomości z Bieszczad możesz znaleźć także pod tym adresem.