Już w najbliższy weekend ruszają Targi Ślubne w Jasionce w okolicach Rzeszowa

Już w najbliższy weekend ruszają Targi Ślubne w Jasionce w okolicach Rzeszowa

XVI Podkarpackie Targi Ślubne odbędą się w dniach 18-19 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A w Jasionce. Jeśli Wy lub Wasi znajomi planujecie ślub i wesele to musicie koniecznie odwiedzić stoiska targowe.

Już po raz XVI odbędą się Podkarpackie Targi Ślubne

Czas jesienno-zimowy jest idealny do rozpoczęcia przygotowań na nadchodzący ślub. Na Targach z pewnością znajdziecie masę wskazówek i inspiracji. Dzięki temu uczynicie dzień ślubu niezapomnianym i wyjątkowym. Dowiecie się także, co nowego piszczy w branży weselnej. Będziecie mieli wszystkie informacje i inspiracje zgromadzone w jednym miejscu, co pozwoli Wam zaoszczędzić cenny czas.

Na targach będzie ponad sto wystawców

Dzięki obecności wielu firm młoda para będzie mogła zarezerwować sobie kamerzystę, fotografa, ubiór, samochód, salę weselną i wiele innych dodatków. Podczas targów znani styliści i projektanci udzielą pannie młodej wskazówek dotyczących wyboru sukni ślubnej. Doradzą także w kwestii makijażu. Z kolei firmy jubilerskie zadbają o wybór odpowiedniej biżuterii pasującej do sukni ślubnej i garnituru pana młodego. Młodzi będą mogli skorzystać także z licznych rabatów oferowanych przez wystawców.

Przyszli państwo młodzi będą mogli zobaczyć także pokaz mody ślubnej. Mężczyźni będą mogli pod okiem fachowców poprzymierzać różne garnitury i wybrać dodatki. Mozliwe będzie również obejrzenie wzorów zaproszeń ślubnych oraz limuzyn.

Wystawcy przygotowali także różne konkursy. Do wygrania przewidziane są nagrody o łącznej puli 20 000 złotych.