Sale konferencyjne w górach – powiększ swoje możliwości biznesowe!

Sale konferencyjne w górach – powiększ swoje możliwości biznesowe!

Konferencje, szkolenia czy też innego typu spotkania o charakterze biznesowym stanowią nieodłączny element każdego, rozwijającego się przedsiębiorstwa. Umożliwiają one zarówno nawiązywanie nowych kontaktów branżowych, jak i podejmowanie współpracy pomiędzy firmami. Poza tym są swego rodzaju platformą wymiany wiedzy i spostrzeżeń na temat trendów panujących w danej branży. Naturalnie organizacja opisywanych spotkań biznesowych wymaga zapewnienia odpowiednich warunków. Takowe oferują natomiast profesjonalne obiekty konferencyjne. Poznaj godne polecenia sale konferencyjne w górach i już dziś zarezerwuj termin na organizację swojego spotkania biznesowego.

Hotel Crocus

Czterogwiazdkowy hotel Crocus to obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta Zakopane, w odległości zaledwie jednego kilometra od ul. Krupówki. Hotel łączy w sobie nowoczesność, klasyczną tradycję i luksus, gwarantując tym samym niezapomnianą atmosferę oraz świetne warunki do zorganizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych . Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi (od 70 do 160 m2), mogącymi pomieścić do 140 osób. Każda z sal wyposażona jest w sprzęt audiowizualny i biurowy.

Hotel Bania Thermal & Ski

Bania Thermal & Ski to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w pobliżu największego w Polsce ośrodka narciarskiego w Białce Tatrzańskiej. Obiekt oferuje usługi noclegowe, gastronomiczne, konferencyjne oraz rozrywkowe. Hotel Bania Thermal & Ski dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym zajmującym powierzchnię 3,5 tys. m2. Tym samym może on obsłużyć łącznie aż do 1000 uczestników szkoleń i warsztatów. Do dyspozycji klientów pozostaje 14 klimatyzowanych sal konferencyjnych, posiadających nagłośnienie, dostęp do naturalnego światła i internetu.

Nosalowy Dwór i Nosalowy Park 

Nosalowy Dwór i Nosalowy Park to obiekty zlokalizowane na terenie Zakopanego. Umożliwiają one organizację różnego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym. Na terenie Nosalowego Dworu znajdują się 23 sale konferencyjne w górach oraz 2000 m2 powierzchni eventowej mogącej pomieścić blisko 1500 uczestników.